musz.jpg
Agropromocja w Nawojowej 2019

Podobnie, jak w latach poprzednich, nasza szkoła w dniach 7 – 8 września uczestniczyła w Międzynarodowej Wystawie Rolniczej – Agropromocja w Nawojowej, podczas której uczniowie wraz z  nauczycielami prezentowali bogatą ofertę edukacyjną szkoły.

Agropromocja w Nawojowej to odbywająca się co roku największa w Małopolsce wystawa rolnicza. Dla ponad 30 tysięcy zwiedzających jest niepowtarzalną okazją do zapoznania się z ofertą blisko 300 małopolskich firm i wystawców indywidualnych, którzy na co dzień profesjonalnie zajmują się rolnictwem, dla wystawców zaś doskonałą okazją do promowania swoich produktów i poszukiwania nowych klientów.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno młodzieży jak i absolwentów, którzy z sentymentem wspominali naukę w ZSP.