Nasi na Powiatowej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 4 października w Muszynie „Zapopradziu” odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Organizatorem był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Nowosądeckiego. Celem imprezy była popularyzacja biegania i biegów sztafetowych wśród młodzieży  szkolnej, wyłonienie mistrzów powiatu nowosądeckiego, oraz reprezentacji na zawody wojewódzkie (po dwa zespoły dziewcząt i chłopców).

Do zawodów zgłosiło się 8 sztafet w kategorii dziewcząt i 9 sztafet w kategorii chłopców.

Nasza szkoła wystąpiła w składzie:

Drużyna chłopców:

• Kaczor Patrycja
  • Pajor Kamila
  • Kulig Sara

Naszym dopisywały: determinacja, aby wypaść jak najlepiej, siła, duch walki i ogromna wola zwycięstwa. Drzemiący  potencjał  i duże możliwości z pewnością zaprocentują w przyszłym roku na biegach. Po ciężkiej i męczącej walce chłopcy drużynowo uplasowali się na miejscu VII, a  dziewczęta na miejscu VIII.

Gratulacje dla obu drużyn, które głównie składały się z uczniów klas pierwszych.

Opiekunowie: Ewelina Gajdosz –Śliwa, Anna Siedlarz