musz.jpg
Technik informatyk zawód z przyszłością
Posted by Ewelina Pogwizd

Informatyka to nasza pasja, którą rozwijamy na zajęciach w szkole i w domu. O sprawach z nią związanych możemy rozmawiać godzinami. Po prostu fascynuje nas cały ten cyberświat!

A ty?

Interesujesz się sprzętem komputerowym lub zastosowaniem komputerów w różnych dziedzinach życia? Zajmujesz się programowaniem i pisaniem stron internetowych? Chcesz poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie?

Jeśli tak,koniecznie dołącz do grona naszych uczniów! Technik informatyk to osoba, która sprawnie posługuje się systemami operacyjnymi, obsługuje oprogramowanie użytkowe, potrafi dokonać doboru konfiguracji sprzętu i oprogramowania, obsługuje urządzenia peryferyjne, posiada umiejętność pracy w sieciach komputerowych oraz projektowania baz danych i ich oprogramowania, tworzy strony i programy internetowe.

Nasza szkoła umożliwi ci doskonalenie tych umiejętności, co pozwoli spełnić Twoje marzenia o pracy w doskonale płatnej branży IT w Polsce lub innych krajach UE.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Opracowanie: E.Pogwizd