krak.jpg
Konkursowe zmagania OTK
Posted by Ewelina Pogwizd

W dniu 2 grudnia odbyły się eliminacje szkolne Olimpiady Teologii Katolickiej Poznań 2021. Hasło tegorocznej edycji Olimpiady brzmi: „Kim jestem? Chrześcijańskie spojrzenie na człowieka". Ze względu na pandemię test przeprowadzony został w sposób zdalny.

Uczestniczyli w nim uczniowie z różnych klas: Sobczak Paweł - 2TIp, Kosmydel Patryk - 2ETg, Wójcik Mikołaj - 2TIg, Ogórek Małgorzata i Masiarz Klaudia z 2TŻg oraz liczna reprezentacja z 3 TŻG – Łuczkiewicz Aleksandra, Marczyk Joanna, Ogorzały Mikołaj, Jawor Wiktoria, Maciuszek Mariola, Szumacher Wiktoria, Stec Małgorzata, Stawiarska Kinga. Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowania za udział i  poświęcony czas oraz za odwagę.

Do etapu rejonowego zakwalifikowały się 2 osoby z najwyższą ilością punków: Sobczak Paweł i Łuczkiewicz Aleksandra. Gratulujemy im i życzymy dalszych sukcesów. W przygotowaniach do Olimpiady merytorycznie i duchowo wspierała ich s. M. Natana Kasprzyk.