9.jpg
01
Gru
Chcemy i potrafimy dbać o zdrowie mamy na to certyfikaty
Posted by Ewelina Pogwizd

Nasza szkoła posiada wojewódzki certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie uzyskany za akcję, w której biorą udział wszyscy uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy oraz rodzice. W zakresie podejmowanych działań systematycznie wdrażane są i propagowane zdrowe nawyki żywieniowe zgodnie z zasadą ,,W zdrowym ciele, zdrowy duch”.

W ramach współpracy nawiązanej z Wyższą Szkołą Inżynierii Zdrowia w Warszawie z inicjatywy pani Doroty Kulig - Marcisz nasza szkoła przystąpiła do projektu „Akademii Zdrowia i Urody”, skierowanego do uczniów szkół średnich. Prelekcje odbywały się od 15 lutego do 15 kwietnia.

Celem projektu (dobrowolnego i bezpłatnego) było propagowanie wśród młodzieży prozdrowotnych nawyków związanych ze stylem życia, szczególnie w zakresie dbania o ciało oraz racjonalnego odżywiania. Uczestnicy wzięli także udział w quizach z nagrodami ufundowanymi przez Partnerów Projektu. Aż 50 uczniów naszej szkoły aktywnie uczestniczyło w prelekcjach, a najbardziej wytrwali uzyskali certyfikat.

Klasa 2TŻg – Ogórek Małgorzata, Skoczeń Filip

Klasa 2TŻGp – Długosz Katarzyna, Stawiarska Wiktoria, Wilczyński Kacper

Klasa 3TŻG - Bielak Zuzanna, Maciuszek Mariola, Szumacher Wiktoria, Jawor Wiktoria, Łuczkiewicz Aleksandra, Rusiniak Justyna.

Z kadry pedagogicznej certyfikat otrzymali:
mgr Beata Łęczycka,
mgr Elżbieta Wójcik,
mgr inż. Dorota Kulig- Marcisz
Serdecznie wszystkim gratulujemy.

Galeria zdjęć >>>