Światowy Dzień Zdrowia

14 kwietnia w naszej szkole odbył się konkurs ”Wiedzy o zdrowym żywieniu”. Konkurs miał formę testu, do którego przystąpiło 23 uczniów ZSP.
Najlepszą wiedzą o zdrowym żywieniu wykazał się uczeń kl.4 TK- Oskar Pierzchała, który zajął pierwsze miejsce.Miejsce drugie zajął uczeń Aleksander Majoch z kl.4 TL ,a trzecie Patryk Kamiński z kl.2 TŻG.

Tego dnia odbył się również Dzień Dawcy Szpiku Kostnego. Od godz.9.00 do 12.00 w budynkach przy ul.Daszyńskiego i ul.Batorego pełnoletni uczniowie mogli zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku. Uczniowie kl.1 TOT, którzy brali udział w tej akcji zarejestrowali 29 osób.
Organizatorzy Dni Zdrowia: p. Beata Łęczycka, p. Wioletta Kosakowska i p. Damian Sromek.

GALERIA ZDJĘĆ>>