les1.jpg
Nasi biegacze na podium
Poprawiono: 25 listopad 2022

Dnia 3 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Muszynie – Zapopradziu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Paweł Bieryt, Kamil Murzyn, Krzysztof Pietrzyk, Adam Sajdak, Michał Kurzeja, Jakub Janczak  i Mateusz Mamala przygotowywani przez panią Ewelinę Gajdosz-Śliwę.

Panowie dostarczyli nam mnóstwo emocji. Ich pozycje podczas biegu diametralnie się zmieniały. Byli na miejscu drugim, ale również szóstym. Natomiast presja i chęć wygranej tak ich zmotywowały, iż znaleźli się ostatecznie na miejscu III. Wszyscy nasi uczniowie „wykręcili swoje najlepsze czasy” podczas biegu.  Nie dali z siebie 100, lecz 200%. Byli wykończeni, ale bardzo szczęśliwi, a uśmiech na twarzach był bezcenny.

Biegi nie cieszą się wśród młodzieży szkolnej dużą popularnością. Jest garstka uczniów, która lubi ten sport, dlatego naszym zawodnikom należą się gromkie brawa i uznanie. Mamy w tej grupie nieodkryte dotąd diamenty – nieujawnione przez cztery lata – o ogromnych możliwościach i niesamowitym potencjale.

 Galeria zdjęć >>>