slide-2.jpg
Na ratunek planecie
Poprawiono: 10 październik 2022

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Akcji Sprzątanie świata. Za podjęte działania otrzymaliśmy list z podziękowaniem za pomoc oraz certyfikaty potwierdzające nasze uczestnictwo.

Przytaczamy list:

Szanowni Państwo,


Dziękujemy, że dołączyliście i podzieliliście się z nami wynikami Waszych akcji w ramach 29. edycji Akcja Sprzątanie świata – Polska. W tym roku każdy z nas posprzątał kawałek. RAZEM posprzątaliśmy całą Polskę.

Już dziś wiemy, że od Helu po Tatry, od wschodu do zachodu, wszędzie – począwszy od wsi i malutkich miasteczek po wielkie aglomeracje miejskie, wybrzmiał nasz tegoroczny manifest nieśmiecenia: „Wszystkie śmieci są nasze” – te porzucone przez człowieka w naturze i te posprzątane przez człowieka. Innych na naszej Planecie nie ma.

Obserwując corocznie tak ogromne zaangażowanie z Waszej strony, jesteśmy przekonani, że razem mamy moc zmieniania świat w lepszy. W imieniu Fundacji Nasza Ziemia dziękujemy Wam z całego serca za tak liczny udział w tegorocznej Akcji. Dzięki Wam z optymizmem patrzymy w przyszłość. Ciągle jest nas wielu, aby dbać o naszą planetę, która coraz bardziej wymaga naszej troski i uważności.

W załączniku dołączamy certyfikaty uczestnictwa będące oficjalnym potwierdzeniem Waszego udziału w 29. Akcji Sprzątanie świata – Polska.

Wyniki tegorocznej Akcji, jak co roku, zostaną opublikowane w Raporcie Akcji Sprzątanie świata – Polska 2022, będącym szczegółowym podsumowaniem tegorocznej Akcji. Raport przekażemy drogą mailową.

Z zielonymi pozdrowieniami,

--
Grzegorz Mikosza
Główny Koordynator Akcji Sprzątanie Świata - Polska
Fundacja Nasza Ziemia

 

cer2

cer1