W klimatycznej Restauracji Marysieńka
Poprawiono: 17 październik 2022

W ramach zajęć zawodowych 11 października klasa IV TŻp pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych: Beaty Łęczyckiej i Doroty Kulig-Marcisz udała się do Restauracji Marysieńka mieszczącej się w centrum starosądeckiego Rynku.

Uczniów przywitał właściciel lokalu pan Maksymilian Plata, który pełni również funkcję szefa kuchni. Przedstawił bogatą ofertę zakładu, jaką proponuje swoim gościom. Karta menu jest dość bogata, a potrawy są sporządzane w oparciu o tradycyjne receptury kuchni regionalnej. W karcie uwzględnione są również dania wegetariańskie, wegańskie, oraz dla dzieci. Restauracja świadczy także usługi cateringowe, organizuje przyjęcia prywatne, okolicznościowe i biznesowe.

Młodzież podziwiała wystrój sali oraz kącik dla najmłodszych gości, w którym mogą mile spędzić czas.