tatry2.jpg
Spotkanie z absolwentem
Poprawiono: 17 listopad 2022

Najlepszym wsparciem dla uczącej się młodzieży w ich poszukiwaniu celowości nauki jest doświadczenie osób, którzy szkołę ukończyli. Z myślą o tym zaplanowaliśmy cykl spotkań z absolwentami, gdyż ich osiągnięcia, sukcesy, kariera i zajmowane stanowiska i pełnione funkcje są najlepszym drogowskazem dla uczącej się młodzieży. Chcemy, aby nasi absolwenci podzielili się swoimi spostrzeżeniami, wspomnieniami, refleksjami, rozterkami z czasów nauki w naszej szkole oraz opowiedzieli o tym, jak potoczyły się ich losy po ukończeniu naszej szkoły.

W dniu 14 listopada br. gościliśmy pana dr hab. Grzegorz Chajko, absolwenta Technikum Leśnego rocznik 1999, historyka, pracownika naukowego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Jego badania naukowe koncentrują się głównie wokół historii Kościoła rzymskokatolickiego na Kresach Południowo-Wschodnich II Rzeczypospolitej.

Mamy nadzieję, iż cenne informacje, refleksje i wspomnienia  przekazane przez naszego gościa staną się jednocześnie wskazówką i motywacją dla uczniów obecnie uczących się w naszej szkole, że warto się uczyć, rozwijać swoje zainteresowania, pasje by świadomie decydować o  wyborze drogi życiowej.

 

Galeria zdjęć >>>