tatry1.jpg
Święto Naszych Super Bohaterów !
Poprawiono: 11 grudzień 2022

W dniu 5. grudnia nasze wolontariuszki z kl. 3 GT – Paulina Miśkowiec i Aleksandra Pietrzyk  wraz z panią  Justyną Sowińską  uczestniczyły w Gali Wolontariatu z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Uroczystości w Nowym Sączu rozpoczęte przemarszem ulicami miasta zakończyły się na Rynku przy Ratuszu. Na kolejny punkt – wszyscy uczestnicy przejechali autokarami do Starego Sącza do Kina Sokół i podczas uroczystej Gali zostały wręczone nagrody w ramach Konkursu Wolontariusz i Koordynator roku 2022 Korpusu Solidarności.

Po prezentacji filmu – „Dobro wraca jak bumerang” – z muralu na ul. Węgierskiej namalowanego przez Mgr. Morsa rozstrzygnięto konkurs na najlepsze przebranie i plakat – z naszego marszu dla super Bohaterów.

W ramach uroczystości odbyła się także debata pt. „Dobro wraca jak bumerang”, w której brali udział zaproszeni goście: Mgr Mors – artysta, malarz, twórca murali, Natalia Haidysh – obywatelka Ukrainy, pani Anna Szewczyk – studentka i przewodnicząca rady studentów WSB NLU oraz gospodarze gali pani Halina Rams – wiceprezes Zarządu i Koordynator Sądeckiego Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu Sursum Corda w Nowym Sączu i pan Marcin Kałużny – prezes  Zarządu.   

Po zakończeniu oficjalnej części wolontariusze obejrzeli film pt. „Mała Stopa” o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania. Dla wszystkich Super Bohaterów oczywiście był mały poczęstunek i słodkości.

 

Galeria zdjęć >>>