musz.jpg
Przemawiali w auli UJ
Poprawiono: 08 marzec 2023

W poniedziałek (06.03.2023) w auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, odbyły się eliminacje regionalne XXV Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego. Wzięło w nim udział 26 uczniów z wielu szkół województwa małopolskiego. Wśród nich znaleźli się reprezentanci naszej szkoły: Szymon Kostrzeba i Oskar Skoczeń z klasy 1TP.

Godnie zaprezentowali się przed audytorium, wygłaszając przemówienie na temat: „Nie zdajemy sobie sprawy z naszej wielkości, lecz także z naszej odpowiedzialności”. Za udział otrzymali dyplomy oraz upominki.  –Wszyscy uczestnicy etapu rejonowego są już zwycięzcami- stwierdziła pani dr Agnieszka Kania, koordynatorka konkursu.

Oskarowi oraz Szymonowi gratulujemy wspaniałego występu oraz życzymy dalszych sukcesów.