Szkolna Giełda Edukacyjna w Podegrodziu
Poprawiono: 04 kwiecień 2023

W   Szkole Podstawowej w Podegrodziu już kolejny raz odbyła się Szkolna Giełda Edukacyjna,  której celem jest przygotowanie uczniów klas 8 szkół podstawowych do świadomego i trafnego wyboru dalszej drogi kształcenia. Giełda Edukacyjna to przede wszystkim prezentacja i zapoznanie z ofertą edukacyjną szkół średnich z terenu i okolic Nowego i Starego Sącza.

Na imprezie nie mogło zabraknąć stanowiska Zespołu Szkół w Starym Sączu, które cieszyło się jak zwykle dużym zainteresowaniem z uwagi przede wszystkim na bardzo bogatą i atrakcyjną ofertę. Uczniowie naszej szkoły godnie reprezentowali swoje kierunki: technik leśnik, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik informatyk oraz udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące pozostałych kierunków kształcenia zawodowego w naszej szkole. Kandydaci mogli uzyskać dodatkowe informacje o interesujących ich   kierunkach kształcenia i osobiście porozmawiać z uczniami oraz nauczycielami. Opiekę nad naszymi uczniami i stanowiskiem sprawowały panie : Anna Duda i Izabela Sowa.