Ekonomiści na warsztatach wyjazdowych
Poprawiono: 08 maj 2023

W dniu 25 kwietnia uczniowie klasy pierwszej i trzeciej o profilu technik ekonomista uczestniczyli w zajęciach w Akademii Nauk Stosowanych na Wydziale Ekonomicznym. Wysłuchali ciekawego wykładu na temat: „Kłamstwo w negocjacjach”, podczas którego poznali różne tajniki i techniki negocjacji.

Studenci Akademii oprowadzili młodzież po swojej uczelni, zdradzając zalety studiowania w Nowym Sączu. Uczestnictwo w warsztatach pozwoliło uczniom sprawdzić się w roli Project Managera. Każdy na swoim stanowisku komputerowym uczył się nadzorować zespołem, podejmować decyzje w rzeczywistych warunkach  przedsiębiorstwa. Na wszystkie zadania wyznaczony był odpowiedni czas oraz budżet.

Pobyt poza szkołą dał uczniom szansę zdobyć nowe doświadczenia oraz praktyczną wiedzę, a także miło spędzić czas w murach gościnnej uczelni.