Pożegnanie klas maturalnych
Poprawiono: 08 maj 2023

28 kwietnia 2023 r. 81 uczniów Zespołu Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu ukończyło szkołę. W uroczystej akademii uczestniczyli: pan Edward Ciągło- członek Zarządu Powiatu Nowosądeckiego, pani Bożena Mynarek - dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu oraz pani Agata Repelewicz-Gancarczyk- zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Stary Sącz. Uczniowie kończący szkołę z wyróznieniem, mający osiągnięcia w konkursach, zawodach sportowych, aktywnie działający na rzecz klasy i szkoły otrzymali podziękowania i nagrody.

Po raz kolejny 2 najlepszych absolwentów z kierunku technik leśnik otrzymało stypendia naukowe, ufundowane przez Związek Leśników Polskich w Rzeczypospolitej Polskiej. W czasie uroczystości wręczono także "Tischnery" - statuetki dla najlepszych absolwentów w różnych kategoriach.

W kategorii GENIUSZ EDUKACJI

Angelika Górka

W kategorii MIŁOŚNIK WIEDZY

Zofia Berowska

W kategorii MIŁOŚNIK SZKOŁY

Kamil Kiełbasa

W kategorii MISTRZ ZAWODU

Damian Jurczyński

W kategorii DZIAŁACZ SZKOLNY

Szymon Mrzygłód

W kategorii MISTRZ MOWY POLSKIEJ

Michał Janus

W kategorii MISTRZ SPORTU

Adam Sajdak

W kategorii MISTRZ MUZYKI

Michał Gumulak

W kategorii SZKOLNY WOLONTARIUSZ

Krzysztof Pietrzyk

W kategorii SZKOLNY SPOŁECZNIK

Paweł Bieryt

Cała społeczność szkolna życzy absolwentom pomyślności, sukcesów i szczęścia, na egzaminach - połamania piór i dużo wiary we własne siły, a także  po prostu powodzenia w dorosłym życiu!