Sukces Katarzyny Długosz z klasy 3 TL
Poprawiono: 17 maj 2023

Uczniowie z Technikum Leśnego wraz z opiekunem Dominiką Pasoń- Kozik uczestniczyli w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy Ekologicznej w Krakowie. Katarzyna Długosz, Andrzej Sołtys i Jan Polański rozwiązywali test z wiedzy ekologicznej po wcześniejszych eliminacjach, które odbyły się w styczniu w naszej szkole. Olimpiada cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży, ponieważ daje przepustkę na różne kierunki studiów wyższych.

Z województwa małopolskiego wzięło udział ponad 70 uczniów. Wśród 12 osób, które najlepiej napisały test była nasza uczennica Katarzyna Długosz i zakwalifikowała się do etatu ustnego. Bardzo dobrze odpowiadała na pytania zadawane przez komisję złożoną z ekspertów wiedzy w zakresie ekologii.  Katarzyna godnie reprezentowała naszą szkołę, konkurencja uczniów była ogromna i uczennica  zdobyła 8 miejsce na  etapie  okręgowym OWE

Liczymy na  sukcesy naszych  uczniów w kolejnych latach.