Stypendia naukowe Starosty Nowosądeckiego
Poprawiono: 26 październik 2023

40 uczniów naszej szkoły otrzymało stypendia naukowe Starosty Nowosądeckiego. Stypendystami zostali: Polański Jan, Długosz Katarzyna, Kądziołka Mateusz, Ukleja Jakub, Wnęk Sebastian, Tomasiak Lidia Kulig Sara, Jawor Anna, Dybiec Klaudia, Długosz Anna, Wójtowicz Karol, Słowik Bartłomiej, Lichoń Jakub, Papież Julia, Gał Krystian, Podgórski Filip, Kovalchuk Diana, Ogorzały Łucja, Mirończuk Karolina Syjud Rafał, Tokarz Mateusz, Czuba Kamil, Proński Paweł, Tokarczyk Dawid, Gadzina Kamil, Olszowski Adam, Król Kacper, Jurkiewicz Artur, Jaworska Agnieszka, Rajnfus Artur, Węglarz Aleksandra, Mikulec Tomosz, Krzak Roger, Skoczeń Oskar, Kostrzeba Szymon, Kołacz Olgierd, Pazgan Dakota, Kołacz Daria, Gromala Karolina, Gołdyn Jakub.

Gratulujemy!!!