Trwają prace budowlane...

Trwają prace budowlane związane z rozbudową szkoły o nowe skrzydło dydaktyczne. Inwestycja znacząco poprawi bazę materialną szkoły, jej funkcjonalność, a także zapewni komfort organizacyjny i będzie przez wiele lat służyła kolejnym pokoleniom uczniów kształcących się w naszej szkole. To bardzo dobra wiadomość także dla uczniów klas VIII szkół podstawowych, którzy aktualnie wybierają szkołę dalszego kształcenia. Zapraszamy do Zespołu Szkół w Starym Sączu. Posiadamy różnorodną i atrakcyjną ofertę edukacyjną. Jesteśmy szkołą, która się stale rozwija i modernizuje, a trwająca rozbudowa jest tego dowodem.

Uczniowie klas ósmych wybierzcie starosądecki Zespół Szkół, szkołę z przyszłością!!!  Galeria zdjęć >>>