Laureaci Olimpiady o Janie Pawle II

Wiosną, w dniu 25 marca, w naszej szkole została przeprowadzona Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Janie Pawle II – Olimpus. Celem olimpiady było pogłębienie wiedzy o życiu i nauczaniu Ojca Świętego wśród młodzieży. W zmaganiach udział wzięli  uczniowie z różnych klas.

Po sprawdzeniu wszystkich testów w maju Olimpus podał klasyfikację końcową. W czerwcu szkoła otrzymała oficjalne wyniki z pamiątkowymi dyplomami. W olimpiadzie z poziomu szkoły średniej uczestniczyło 180 młodych ludzi z całej Polski, wśród których w czołowej trzydziestce znalazło się pięcioro naszych uczniów: Martyna Dobosz, Kacper Kachniarz, Bartłomiej Pawlik, Hubert Kulig i Kacper Majchrzak.  Szkolnymi laureatami zostali:  Martyna Dobosz z kl. 2TŻ i Kacper Kachniarz z kl. 2TL.

Serdecznie gratulujemy laureatom i wszystkim pozostałym uczestnikom, którzy poszukiwali prawdy o Wielkim Papieżu, a w skali kraju również bardzo dobrze się zaprezentowali.

Za rok zapraszamy na kolejne olimpiady.