Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej

W dniu 14 września br. uczniowie kształcący się w zawodzie technik leśnik, grający w Zespole Sygnalistów Myśliwskich uczestniczyli w XIV Małopolskim Konkursie Sygnalistyki Myśliwskiej „O Róg Zbramira” Kraków- Niepołomice 2024.
Symbolem konkursu jest Zbramir - historyczny łowczy, który za panowania króla Władysława Jagiełły stał na czele służby łowieckiej, rezydował na zamku i był pierwszym w historii łowczym dóbr królewskich w Niepołomicach, odpowiedzialnym za nadzór nad puszczą i organizację królewskich polowań.

W rywalizacji konkursowej w klasie „C” solistów wystąpili: Weronika Słowik, Hubert Malarz, Bartłomiej Woźniak oraz Miłosz Waligóra. Najlepiej zaprezentowała się Weronika Słowik, która zajęła I miejsce!  Serdecznie gratulujemy wygranej, wszystkim dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy determinacji w doskonaleniu umiejętności gry na rogu myśliwskim oraz kolejnych sukcesów.