musz.jpg
Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w piłce nożnej

Dnia 18.09.2014r. na obiektach sportowych Klubu Sportowego ”Helena” w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w piłce nożnej 11-to osobowej. W zawodach tych wzięła udział reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu.

Naszą szkołę w tym turnieju reprezentowali następujący uczniowie:
1.    Krzysztof Jarzębak
2.    Maciej Kulig
3.    Damian Witowski
4.    Artur Orłowski
5.    Marcin Pawlik
6.    Lesław Polakiewicz
7.    Andrzej Tomasiak
8.    Filip Żelazko
9.    Krzysztof Owsianka
10.    Marcin Szkaradek
11.    Piotr Gancarczyk
12.    Sebastian Proński
13.    Marek Marduła
14.    Jakub Jarzębak
15.    Szymon Rusnak
W turnieju wzięło udział 10 szkół z naszego powiatu, rozgrywki były prowadzone w trzech grupach systemem każdy z każdym, zwycięzcy grup przechodzili do finału imprezy.          Nasi chłopcy znaleźli się w grupie z Liceum Ogólnokształcącym z Grybowa, z którym przegrali 1:2, z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych z Tęgoborzy, z którymi              zremisowali 1:1. W naszej grupie zajęliśmy drugie miejsce i ostatecznie w całych zawodach uplasowaliśmy się na miejscach 5-7.

Opiekun młodzieży:  Ryszard Gądek