krak.jpg
Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym

Dnia 12.11.2014r. odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym w grze indywidualnej dziewcząt i chłopców. W zawodach wystartowały     4 dziewczęta i 11 chłopców, którzy rywalizowali między sobą na sali gimnastycznej przy      ul. Daszyńskiego 15. Na pierwszych trzech miejscach uplasowali się następujący uczniowie:

Galeria zdjęć>>
Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Owsianka Katarzyna – uczennica klasy I TŻG, drugie miejsce zajęła Kinga Bieryt – uczennica klasy IV TGK a na trzecim miejscu uplasowała się Natalia Kiklica uczennica klasy IV TOT.
Rywalizacja chłopców była bardzo zacięta a czołowe miejsca zajęli – pierwsze miejsce uczeń klasy I TI Dariusz Magdziarczyk, na drugim miejscu zakończył rozgrywki Dawid Gałysa uczeń klasy III EO, natomiast trzecie miejsce zdobył Andrzej Tomasiak uczeń klasy IV TOT.
Zdobywcy dwóch pierwszych miejsc w kategorii dziewcząt i chłopców będą reprezentowali naszą szkołę na drużynowych Mistrzostwach Powiatu Nowosądeckiego, które odbędą się dnia 4 grudnia 2014r. w Zespole Szkół zawodowych w Grybowie.            Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, którzy wzięli udział w mistrzostwach serdecznie gratulujemy, a reprezentantom naszej szkoły na zawody Powiatowe życzymy powodzenia.