musz.jpg
Konkurs literacko-plastyczny "Sześć dni w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej lub w Stanach Zjednoczonych" rozstrzygnięty.

17 marca 2016 roku w starosądeckim kinie Sokół odbyło się rozstrzygnięcie  konkursu literacko-plastycznego dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu nowosądeckiego „Sześć dni w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej lub w Stanach Zjednoczonych- blog z podróży”, który został ogłoszony w związku z VII Powiatowym Konkursem o Krajach Anglojęzycznych.

Wśród autorów nagrodzonych prac znaleźli się:

I miejsce: Karina Janus z Gimnazjum w Ptaszkowej

II miejsce: Wiktoria Wajda z Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu

III miejsce: Wiktoria Orłowska z Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu

Wyróżnienia otrzymali:

Olimpia Chyclak z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Jazowsku

Krystian Fornagiel z Zespołu Szkół w Koniuszowej

Edyta Plata z Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu

Katarzyna Nakielska z Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przysietnicy
Adela Wójcicka z Publicznego Gimnazjum w Nawojowej

Paulina Tudaj z Gimnazjum w Barcicach

Gabriela Plata z Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu

Agnieszka Cieślewicz z Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Przysietnicy

Krzysztof Obrzud z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Jazowsku

Weronika Zakrzewska z Gimnazjum nr 2 im ks. Jana Twardowskiego w Nowym Sączu

Zwycięzcami konkursu na blog z podróży wśród uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych zostali: Faustyna Wiatr (I miejsce), Kacper Bołoz (II miejsce) oraz Angelina Słowik (III miejsce). Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.