krak.jpg
Konkurs na prezentację multimedialną

W II semestrze roku szkolnego 2015/2016 odbył się w naszej szkole konkurs na prezentację multimedialną, który był podsumowaniem zajęć profilaktycznych przeprowadzonych w klasach I i II.

Temat  prac dla klas I : „ Narkotyki, dopalacze – zagrożenia związane z ich używaniem”
Temat prac dla klas II : „ Zagrożenia związane z niewłaściwym użytkowaniem urządzeń multimedialnych.”
W konkursie uczestniczyło  sześciu uczniów. Są to: Jadwiga Wojtas kl. I a ZSZ, Anna Banach kl. Ia ZSZ, Anna Olejarz, kl. I TOT, Angelina Słowik, kl II TŻG, Justyna Hejmej, kl. II TE, Krystian Kurzeja kl. II b ZSZ.
Ocenie prac podlegała strona merytoryczna jak również estetyka. Wszystkie prezentacje  cechuje wysoki poziom, są przemyślane, wykonane rzetelnie. Zawierają treści, które z powodzeniem mogą służyć jako materiał wychowawczy i edukacyjny. W związku z powyższym zrezygnowano z honorowania uczestników miejscami  . Wszystkie prace zostały wyróżnione i nagrodzone upominkami  ufundowanymi przez Radę Rodziców.

mgr Elżbieta Wójcik

Prezentacja "Cyberprzemoc">>>