krak.jpg
Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2016/2017

Po dwóch wakacyjnych miesiącach szkolne boisko  i korytarze wypełniły się gwarem. Zgodnie z tradycją o godz. 8.oo uczestniczyliśmy w Mszy Św., którą odprawił nasz katecheta ks. J. Stachoń, a o godz. 9.15 przy ul. Daszyńskiego 15 zainaugurowaliśmy pierwszy dzień nowego roku w ZSP.

Zgromadzoną społeczność szkolną powitali uczniowie klas drugich i dyrektor szkoły mgr inż. G. Skalski. Szczególnie ciepłe były skierowane do pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przekraczali nasze szkolne progi. Dyrektor życzył wszystkim: uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły – radości z odkrywania świata, satysfakcji i sukcesów oraz .... „właściwego zarządzania czasem”.

Spotkania uczniów z wychowawcami przebiegały w radosnej atmosferze. Pierwszy dzwonek oznajmił, że przed nami 10 miesięcy wytężonej pracy, a 23 czerwca 2017 r. rozpoczną się kolejne wakacje.

Kochani życzymy Wam dużo siły, zapału do pracy i wspaniałych wyników w czerwcu...

Witaj Szkoło! Witaj przygodo!!!!

Galeria zdjęć>>>