Mar
Łyżwiarskie szaleństwa informatyków

Dnia 8 marca klasa 1 Technikum informatycznego wraz z wychowawczynią panią Eweliną Pogwizd oraz panem Piotrem Stojkiem wybrała się na wycieczkę do Krynicy na lodowisko.

Celem wyjazdu było propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego, doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, integracja oraz dobra zabawa.

Uczniowie chętnie poddawali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na tafli. Niektórzy zaliczyli niejeden  upadek. Byli również mistrzowie, którzy śmigali na łyżwach niczym Katarina Witt.  Należał do nich niewątpliwie nasz profesor Stojek, który chętnie udzielał instruktażu początkującym, jak i tym bardziej zaawansowanym.

Wszyscy bawili się znakomicie, choć niektórzy z tych „najaktywniejszych” na lekcjach wybrali spokojne siedzenie na ławeczce J. Po zabawach na lodzie uczniowie z przyjemnością próbowali trochę odsapnąć  w pijalni wód mineralnych.

Zmęczeni, ale szczęśliwi, zrelaksowani i odprężeni wróciliśmy do Starego Sącza ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć.

.