Najpiękniejsze pierniczki...

Uczniowie klasy 2TŻG i 3TŻG uczestniczyli listopadzie i grudniu w warsztatach dekoracji świątecznych wypieków, deserów i pierników przeprowadzonych w firmie Dekor Pol. Młodzież dostała pierniczki, desery, kolorowe koronki i wiele innych akcesoriów do dekoracji. Każdy miał inny pomysł, dzięki czemu wszystkie słodkości były wyjątkowe.  Uczniom bardzo podobały się warsztaty. Ponadto każdy zabrał swoje pierniki do domu, a desery zostały skonsumowane na miejscu.

Niezwykle ważne i przydatne okazało się zapoznanie się z szeroką gamą produktów wykorzystywanych w przetwórstwie cukierniczym, a sprowadzanych z Włoch czy Słowacji na rynek polski, jak również z najnowocześniejszym sprzętem do zdobienia tortów.

Już w najbliższą środę (7 grudnia) nabytymi umiejętnościami klasa II i III podzielą się z uczniami z Gimnazjum Juliusza Słowackiego w Starym Sączu.

Zobacz>>>