Wycieczka krajoznawczo przyrodnicza

14 czerwca uczniowie  Technikum Leśnego : Konrad Szymanek i Łukasz Filipowicz byli na wycieczce krajoznawczo – przyrodniczej organizowanej przez Oddział „Prehyba” Ligii Ochrony Przyrody. Uczniowie wzięli udział w konkursie fotograficznym  pt.: Zwiastuny Wiosny” i ich prace zostały wyróżnione a nagrodą była wycieczka  na teren Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Opiekę merytoryczną pełnili pracownicy Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego- Oddział Terenowy w Starym Sączu. Głównymi punktami wycieczki były:
Zwiedzanie siedziby oddziału terenowego Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego w Woli Kroguleckiej.

Prelekcja w sali edukacyjnej oraz Edukacyjny Ogród Botaniczny z roślinami charakterystycznymi dla naturalnych siedlisk Popradzkiego Parku Krajobrazowego i Obszaru Natura 2000 Ostoja Popradzka.
 Przejście ścieżką przyrodniczo-historyczną „Szlakiem LEŚNYCH”  oraz ognisko.
Opiekunem na wycieczce była pani Magdalena Jodłowska – Dziękujemy :)
Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do brania udziału w konkursach LOP

Galeria zdjęć>>

mgr Dominika Pasoń - Kozik