Pomóżmy Amelce wygrać życie

Amelka Czarnecka ma 10 lat i zmaga się z ostrą białaczką limfoblastyczną. Aktualnie przebywa  w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu, walcząc o każdy dzień życia.

Dnia 31 marca 2017 r. w naszej szkole odbędzie się akcja charytatywna, z który całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie dziewczynki.

Zachęcamy wszystkich, którym nie jest obojętny los Amelii, do wsparcia tej inicjatywy. Pomóc może każdy, wpłacając dowolną kwotę lub przekazując nowe przedmioty, które będą przeznaczone na nagrody i fanty w organizowanej loterii. Mile widziane będą także rękodzieła.

Wpłat można dokonywać bezpośrednio na konto Stowarzyszenia SURSUM CORDA 26 8805 0009 0018 7596 2000 0080 z dopiskiem/tytułem "Amelia Czarnecka".