slide-1.jpg
01
Gru
Warsztaty 3 TOT w PWSZ w Nowym Sączu
Posted by Super User

18 maja uczniowie klasy 3 TOT udali się wraz z opiekunami paniami: Urszulą Sadowską i Krystyną Hotloś na warsztaty do PWSZ w Nowym Sączu. Tematem zajęć była organizacja imprez i usług turystycznych. Spotkanie było podzielone na 2 części. Część teoretyczna obejmowała informacje o organizacji imprez turystycznych i ciekawostki na temat taniego podróżowania,oraz wyszukiwarek internatowych.

 

Cześć praktyczna polegała na wykorzystaniu teorii w praktyce. Warsztaty te były ciekawym doświadczeniem i pozostawiły sporo pozytywnych wspomnień. Prezentowane wiadomości można potraktować jako powtórkę przed zbliżającym się egzaminem. Warto uczestniczyć w takich wydarzeniach. Galeria zdjęć>>>

                                Klasa 3 TOT Wiktorian Szewczyk