Promocja to podstawa Nawojowa 2017

W dniach 9-10 września nasi uczniowie pod okiem nauczycieli prezentowali bogatą ofertę edukacyjną szkoły na XXVII Agropromocji w Nawojowej. Cykliczna  impreza odbywała się terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej, a jej celem jest przedstawienie firm związanych z agrobiznesem, czyli branżą rolniczą i okołorolniczą.

Prezentacja wyrobów i usług ponad 200 firm stworzyła możliwość zapoznania się z ich ofertami, a także pozwoliła bardzo licznym uczestnikom na ciekawe spędzenie czasu: występy artystyczne, konkursy, degustacja potraw. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno młodzieży jak i absolwentów, którzy z sentymentem wspominali naukę w ZSP oraz dawnym ZSZ.