01
Gru
Zacięta walka o miejsce na podium...
Posted by Super User

W dniu 20.09.2017r. na obiektach Klubu Sportowego ”Zawada” w Nowym Sączu  odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej, w których wzięła udział reprezentacja naszej szkoły. W turnieju wystartowało 10 szkół, które były podzielone na 3 grupy. Rozgrywki w grupach odbywały się systemem każdy z każdym.

Pierwsze drużyny z każdej grupy toczyły bój o miejsca I – IV. Nasza szkoła znalazła się w grupie czterech drużyn.ZZespołem Szkół Rolniczych z Nawojowej wygraliśmy 1:0, z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych z Krynicy – zwycięzcą z poprzednich mistrzostw po pasjonującym boju prowadziliśmy 2:1, natomiast z Zespołem Szkół w Łąckuprzegraliśmy 0:1.
   Nasza drużyna zajęła II miejsce w swojej grupie i w półfinale turnieju spotkała się z Zespołem Szkół Zawodowych z Grybowa, ulegając im nieznacznie 0:1. W  konsekwencji stoczyła po raz drugi walkę o 3 miejsce turnieju z drużyną Zespołu Szkół w Łącku.Mecz zakończył się wynikiem remisowym 0:0, a o tym, kto zdobędzie miejsce na podium,  zadecydowały rzuty karne – lepszym ich egzekutorem okazali się sportowcy z Łącka, nasza drużyna uplasowała się na IV miejscu.
Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: Adrian Berstling– kapitan drużyny, Mateusz Jaróg, Karol Witnik, Łukasz Sajdak, Patryk Natanek, Hubert Stachoń, Dawid Łacniak, Paweł Waligóra, Miłosz Janik, Kamil Gabryś, Karol Rams, Jakub Kołodziej, Filip Witowski, Kamil Ogorzały oraz Patryk Bochniarz. Opiekunem zespołu był mgr inż. Ryszard Gądek.