Dzień Edukacji Narodowej inaczej… były kwiaty, życzenia, wyróżnienia i… nauczycielki z mopem na scenie

Tradycyjnie 14 października to popularny Dzień Nauczyciela. Tegoroczny przypadał w sobotę, dlatego w piątek o godz. 11 w starosądeckim kinie Sokół odbyło się uroczyste przyjęcie klas pierwszych w poczet społeczności uczniowskiej ZSP oraz okolicznościowe spotkanie.

Dyrektor szkoły - pan Grzegorz Skalski podziękował wszystkim pracownikom szkoły za codzienny trud na rzecz młodego pokolenia, za pasję podejmowania różnorodnych wyzwań, oraz złożył życzenia, do których także dołączyli zaproszenie goście.  Uroczystość była również okazją do wręczenia nagród Dyrektora szkoły dla wyróżniających się nauczycieli.
W części nieoficjalnej wspaniali uczniowie klasy IV Technikum ekonomicznego i informatycznego  oraz leśniczka z klasy maturalnej zaprezentowali program artystyczny. Dołączyły do nich również nauczycielki, które wcielając się w rolę pań sprzątających, prowadziły na scenie dialog o pracy nauczyciela. Program muzyczno-kabaretowy rozbawił publiczność do łez, która na stojąco brawami podziękowała wszystkim wykonawcom.
Reżyserki (i aktorki w jednym) gorąco dziękują wszystkim wspaniałym i uzdolnionym uczniom nie tylko za wspólną zabawę, ale także za ogromny wkład pracy w przygotowanie uroczystości oraz za lojalność i utrzymanie do końca w tajemnicy scenariusza imprezy.