6.jpg

Jak dostać się do Zespołu Szkół im. ks.prof.J.Tischnera w Starym Sączu?

/Krótka instrukcja dla kandydatów do naszej szkoły/

1. W szkole podstawowej, do której uczęszczasz, otrzymasz login (identyfikator) i hasło do swojego osobistego konta. Wejdź na stronę www.malopolska.edu.com.pl , następnie zakładka zgłoś kandydaturę (należy podać swój pesel, potem login i hasło). Jeśli szkoła podstawowa nie założyła Ci konta, możesz to zrobić samodzielnie również przez zakładkę zgłoś kandydaturę. Sprawdź, czy Twoje dane osobowe są poprawne, uzupełnij wymagane informacje i możesz zmienić hasło dostępu. Zapamiętaj swój login (identyfikator) i hasło, albo sobie zapisz !!! Możesz to zrobić od 15 czerwca 2020 r.

2. Uzupełnij wniosek, wpisz brakujące dane, koniecznie wpisz numery telefonów (do Ciebie i Rodziców – to ułatwi nam współpracę J). Wybierz Technikum w ZS w Starym Sączu (lub Szkoła Branżowa I Stopnia w ZS w Starym Sączu) i oddziały, do których chcesz kandydować (technikum - 7 oddziałów, szkoła branżowa- 3 oddziały).

Pamiętaj! Możesz wybrać dowolną liczbę oddziałów. Ustal kolejność oddziałów, w jakiej chciałbyś się do nich dostać (to bardzo ważne, bo system przydziela według kolejności wybranych oddziałów!).  Wydrukuj  wniosek, daj do podpisu rodzicom (opiekunom prawnym) i zanieś go do Zespołu Szkół im. ks.prof.J.Tischnera w Starym Sączu ul. Daszyńskiego 15.  Będzie to Twoja szkoła pierwszego wyboru. Po otrzymaniu świadectwa ze szkoły podstawowej zaloguj się ponownie do systemu i zweryfikuj poprawność danych wprowadzonych przez Twoją macierzystą szkołę podstawową (lub jeśli samodzielnie zakładałeś konto, możesz również samodzielnie wprowadzić oceny, my to i tak zweryfikujemy J).  Wniosek możesz przynieść razem ze świadectwem. Otrzymasz wówczas skierowanie na badania do lekarza medycyny pracy.  Pamiętaj!!! Zrób to do 10 lipca 2020 r. do godziny 15:00

3. Po otrzymaniu zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty, sprawdź czy Twoje wyniki zostały poprawnie wprowadzone do systemu i przynieś kopię/oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty do naszej szkoły. Zrób to do 4 sierpnia 2020 r. do godziny 15:00

4. 12 sierpnia 2020 r. po zalogowaniu się do systemu będziesz mógł sprawdzić, do której szkoły i do którego oddziału zostałeś zakwalifikowany.

5. Aby potwierdzić wolę podjęcia nauki w naszej szkole, dostarcz do nas oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty (jeśli zostawiałeś kopie). Zrób to do 18 sierpnia 2020 r. do godziny 15:00.

Pamiętaj!  Nie czekaj z wykonaniem zadań do ostatniej chwili, są limity miejsc w poszczególnych oddziałach!

W razie problemów dzwoń : numer sekretariatu naszej szkoły  18 446 05 80
e-mail: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czekamy na Ciebie i zapraszamy !!!