musz.jpg
Budowlańcy górą!

Tymczasem wiosna nieśmiało puka do naszych drzwi, pierwsze kwiaty zachęcone ciepłymi promieniami ukazują piękno naszym oczom. Ptaki również nie próżnują, dając popisy swych wokalnych umiejętności.

Nadszedł także czas wyników zimowej sesji egzaminacyjnej, która dla naszych budowlańców oznaczała zmierzenie się z kwalifikacją: Wykonywanie robót murarsko - tynkarskich. Uczniowie kl. III  zaliczyli tę poprzeczkę brawurowo…100 % zdawalności czyli najlepszy wynik w naszej szkole w sesji zimowej 2018!

Pierwsza jaskółka wiosny nie czyni, tak i jedna zaliczona - nawet w takim stylu - kwalifikacja nie  stworzy technika budownictwa. Póki co, święta Wielkiej Nocy za pasem i zasłużony wypoczynek, a później już z górki do kolejnej, jeszcze trudniejszej czerwcowej sesji egzaminacyjnej… oby znów dla wszystkich budowlańców z tarczą w ręku.

Mariusz Klimczak