Znów będą wakacje...

W pierwszy poniedziałek września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Apelem poległych w kampanii wrześniowej oraz podczas II wojny światowej oddaliśmy hołd tym, którzy złożyli swoje życie „na ołtarzu Ojczyzny”. Alarm i przemówienie prezydenta Starzyńskiego przypomniały atmosferę tragicznych dni, które na zawsze wpisały się w pamięć Polaków.

Oficjalnego otwarcia dokonał dyrektor szkoły Grzegorz Skalski, który życzył wszystkim pełnego pasji i wyzwań nowego roku zmagań edukacyjnych. Serdecznie powitał także siedem klas pierwszych w naszej społeczności szkolnej.

Wiadomości przekazane przez uczniów II TET i III TI wprowadziły nas w optymistyczny nastrój, skoro „uczniowie mogą sobie wybierać lekcje, które będą trwać 10 min., a przerwy 45.” Radości dopełniła piosenka kabaretu OTTO: „Za rok znów będą wakacje...”.

Szkolną przygodę czas zacząć. Powodzenia!