01
Gru
Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców
Posted by Super User

W drugiej połowie września (19.09.) na obiektach Klubu Sportowego „Zawada” w Nowym Sączu  odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej 11-osobowej chłopców, w których wzięła udział 15-osobowa reprezentacja naszej szkoły.

W turnieju wystartowało 9 szkół z powiatu nowosadeckeigo, które były podzielone na 3 grupy po 3 drużyny. Rozgrywki w grupach odbywały się systemem każdy z każdym. Drużyny, które w swoich grupach zajęły pierwsze miejsca, toczyły bój o miejsca I – III w całym turnieju.

Nasza szkoła znalazła się w grupie wraz z ZSR z Nawojowej, z którym wygrała 4:0 oraz z reprezentacją ZSZ z Grybowa – zwycięzcą tych zawodów z poprzedniego roku, z którymi po pasjonującym boju zremisowała 0:0. Nasza drużyna zajęła I miejsce w grupie i w awansowała do strefy medalowej, co było niewątpliwym sukcesem, ponieważ w ubiegłym roku przypadło nam najbardziej nielubiane przez sportowców - IV miejsce.

W kolejnych meczach turnieju nasi chłopcy spotkali się z zespołem LO z Grybowa, remisując 0:0 oraz z ZS w Łącku, któremu nieznacznie ulegli 0:1. Reprezentacja naszej szkoły uplasowała się ostatecznie na III miejscu w powiecie. Zawodnikom serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych zwycięstw.

W skład reprezentacji wchodzili uczniowie: Patryk Bochniarz – kapitan naszej drużyny, Miłosz Janik, Karol Witnik, Michał Rumin, Marcin Łacniak, Gracjan Syjud, Michał Majewski, Paweł Waligóra, Dawid Bandrowski, Dawid Łacniak, Hubert Rogóż, Mateusz Jaróg, Piotr Fiedor, Kacper Rusiniak oraz Kamil Ogorzały.